Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аналізатори електролітів та газів крові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аналізатори електролітів і газів крові

Вимірювання електролітів в організмі людини — це базовий тест, який дозволяє оцінити стан водного та електролітного балансу в організмі. Показання до цього обстеження можуть бути самими різними: від порушень травної та сечовидільної систем до кардіологічних симптомів.

Електролітні пристрої дозволяють швидко визначати вміст іонів в досліджуваному зразку. Зразок може бути (в залежності від типу аналізатора), наприклад, сечею, цілісною кров'ю, сироваткою, плазмою або навіть діалізіруючими рідинами. Ці аналізатори найчастіше використовуються для визначення іонів, які найбільш важливі для правильного функціонування організму. В першу чергу це натрій, калій, хлор і кальцій.

Такі пристрої, як іонні аналізатори, є популярними діагностичними інструментами, зазвичай досить дешевими в експлуатації і дають результати в короткі терміни. Окремі моделі можуть відрізнятися за такими параметрами, як, наприклад, час вимірювання, тип калібрування, тип перевіряючого матеріалу, а також доступність інших функцій. Найпопулярніша група електролітних приладів — це картриджні аналізатори.

Аналізатори для електроліту часто згадуються як аналізатори іонних та іон-селективних аналізаторів. Найбільш часто вивчаються параметри: натрій, калій, хлор і літій.

Аналіз газів крові — що таке і для чого потрібен

Аналіз газів крові — це діагностичний аналіз крові, що виконується в лабораторних умовах. Його мета — виявлення і відстеження порушень кислотно-лужного балансу, а також газообміну в організмі. Аналіз газів крові використовується для діагностики дихальної недостатності і оцінки газообміну у людей.

Гази крові виконуються для діагностики і моніторингу ХОЗЛ, кислотно-лужних порушень в організмі і виявлення астми.

Цей тип тесту рекомендується людям, страждаючим захворюваннями нирок і печінки, після гострих інфекцій, а також пацієнтам з симптомами кислотно-лужного дисбалансу, після травм голови і шиї, загальної анестезії, операцій на головному мозку і в разі проблем з диханням.

Чому швидкі і надійні результати аналізу газів крові мають вирішальне значення

Показники газів крові відображають стан пацієнта. Повторний забір крові часто необхідний для отримання нового результату аналізу газів крові тут і зараз. Щоб прийняти своєчасне і обгрунтоване рішення про діагностику і лікування, результати аналізу газів крові повинні бути доступні в дуже короткі терміни.

Тому лікарі часто проводять аналіз газів крові безпосередньо в місці надання медичної допомоги, щоб не чекати результатів аналізів з центральної лабораторії.

Аналізатори газів крові з нашої пропозиції забезпечують швидкі і надійні результати за секунди при дуже малих обсягах проби.

Пропонуємо купити з доставкою по Україні аналізатори електролітів і газів крові на сайті інтернет-магазину Med-bio

Med-bio пропонує вам різні типи аналізаторів газів крові та електролітів, які завжди будуть відповідати вимогам вашого медичного закладу.

 • Для медичних пристроїв із середньою і великою кількістю вимірюваних зразків наш аналізатор електролітів і біологічних рідин SmartLyte Plus пропонує високопродуктивну і надійну автоматичну обробку зразків.
 • Якщо для вас важливі час і низький обсяг крові, аналізатор газів крові Abgem ST-200 CC — ідеальний вибір. Цей аналізатор, спеціально розроблений для відділень інтенсивної терапії, неонатальні відділення інтенсивної терапії та відділення невідкладної допомоги, завжди готовий до взяття наступного зразка.

Аналізатори з каталогу — невеликі, портативні і прості у використанні для медичних пристроїв з невеликою кількістю зразків. Запрошуємо ознайомитися з асортиментом на сайті магазина Med-bio.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору