Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

УЗД апарати

Ультразвукові апарати — незамінні помічники для лікаря

Апарати ультразвукової діагностики є важливим обладнанням в лікарняних палатах, поліклініках та приватних медичних центрах. Даний вид візуальної діагностики прямо впливає на вибір відповідного лікування. Ультразвуковий сканер є основним елементом, в тому числі, гінекологічного та хірургічного відділень. Цей метод діагностики неінвазивний, повністю безпечний для пацієнта. Якісні ультразвукові сканери дозволяють отримати точне діагностичне зображення.

Ультразвук залишається одним з найважливіших діагностичних інструментів, доступних в медичній візуалізації. Це тому, що це швидше і дешевше, ніж інші методи, такі як комп'ютерна томографія або МРТ. Він також має ту перевагу, що безпечніше обох, оскільки не вимагає використання іонізуючого випромінювання або магнітних полів.

Дослідження показали, що у кожного третього пацієнта додавання ультразвукової діагностики до звичайного клінічного обстеження змінило, додало або підтвердило діагноз. Це робить незамінним використання ультразвукових апаратів в діагностичних цілях.

Купити апарат УЗД в магазині Med-bio з доставкою по Україні

Магазин Med-bio пропонує кілька видів ультразвукових сканерів. Кожен виріб відрізняється високою якістю виконання і надійністю. Устаткування, представлене в нашому магазині, від відомих виробників і має гарантію.

Стаціонарний ультразвуковий апарат

Перевагою цього типу пристроїв є перш за все його мобільність і невелика вага. Пристрої забезпечують якісне зображення. Апарати також прості у використанні і мають інтуїтивно зрозумілу панель управління. Стаціонарні ультразвукові апарати з каталогу також укомплектовані необхідним приладдям, такими як: шнур живлення, тримач для гелю, тримач для датчика.

Портативна ультразвукова система

У пропозиції магазину Med-bio також є портативна ультразвукова система, призначена для більшості спеціалізацій. Апарати легкі, тому їх можна легко транспортувати куди завгодно. Використання безпечно, а зображення виходить точним і якісним.

У чому перевага портативних ультразвукових пристроїв?

Портативність дозволяє проводити діагностичний тест за місцем лікування. Це означає, що тест можна проводити у ліжку пацієнта, де фактично надається медична допомога, а не в медичній лабораторії або кабінеті візуалізації. Поява портативного ультразвукового пристрою має кілька доведених переваг, в тому числі:

  • точність діагнозу;
  • швидка діагностика і лікування;
  • зниження потреби в інвазивному обстеженні;
  • портативні пристрої можуть легко транспортуватися.

Ультразвукові сканери VINNO

Ультразвукові апарати VINNO представлені в нашому інтернет-магазині, є одними з найсучасніших. Вони відрізняються високоякісними головками, які гарантують високу роздільну здатність зображення і зниження різного роду перешкод. Крім того, у них є спеціальні системи, що дозволяють проводити розширений аналіз даних досліджень. Всі апарати УЗД оснащені:

  • потужними процесорами;
  • можливістю вибору датчика;
  • вбудованими цифровими технологіями;
  • мають компактні розміри.

Як вибрати апарат УЗД?

Вибір ультразвукового сканера повинен залежати насамперед від його передбачуваного використання. Подумайте, чи буде це стаціонарний пристрій, що використовується в медичних установах, або портативний пристрій, який буде часто перевозитися. Ціна на УЗД апарати, на нашому сайті, адекватна їх технологічного прогресу. Запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією магазину Med-bio, а при виникненні питань звертатися до наших фахівців.

Вгору