Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Лабораторне обладнання

Лабораторні біомікроскопи: точність і надійність гарантуються

Медична лабораторія останнім часом змінюється дуже інтенсивно. Але обов'язковим її елементом залишаються лабораторні біомікроскопи. Купити в Україні їх можна різних видів в багатьох спеціалізованих магазинах. Але найдостойніший асортимент передового обладнання представлений в нашому інтернет-магазині медичного обладнання MED-BIO. Це кращі прилади для даної сфери, що володіють оптимальною потужністю і наділені всіма необхідними функціональними можливостями.

Чому варто вибрати і купити лабораторні біомікроскопи в інтернет-магазині MED-BIO?

Устаткування даного типу вже давно не просто рутинний прилад з мінімумом опцій. Сучасні лабораторні біомікроскопи з каталогу нашого магазину мають універсальну конфігурацію, доповнену масою унікальних можливостей. Це надійні, довговічні, прості у використанні і експлуатації прилади. Їх можна зарахувати до обладнання дослідного класу. Адже в них передбачена можливість швидкої зміни методів спостереження без модернізації конструкції.

Наші розцінки на мікроскопи

На кращі лабораторні біомікроскопи ціни в нашому інтернет-магазині цілком доступні. Адже ми співпрацюємо з їх виробниками напряму, що дозволяє уникнути невиправданих накруток через вартість послуг посередників. Щоб зробити найдостойніші товари даного типу доступними для наших покупців, ми пропонуємо різноманітні акції, бонуси і розпродажі. Так, у нас можна лабораторні біомікроскопи купити зі знижкою до 20%. При покупці даних товарів оптом також включається приваблива система знижок, завдяки якій остаточна вартість покупки виходить набагато дешевше вихідної ціни.

Рівень якості обладнання

За рахунок прямого співробітництва з виробниками цієї продукції ми можемо гарантувати фірмове походження наших товарів. Адже до нас не потрапляють підроблені або браковані вироби. У нас можна лабораторні мікроскопи купити з гарантією від виробників, що володіють бездоганною репутацією. Для цього ми відбираємо продукцію тільки перевірених торгових марок, що користується великим попитом на ринку. Наприклад, заслужено користуються попитом у наших постійних покупців мікроскопи від компанії Мікромед.

Основні параметри і види

Дані оптичні пристрої призначені для візуалізації найдрібніших деталей досліджуваних біологічних матеріалів, які неможливо побачити неозброєним поглядом. Відповідно, вони складаються з оптичної системи лінз, розрахованих на певну ступінь збільшення. В результаті лабораторний біомікроскоп, купити недорого який можна в нашому інтернет-магазині, дає можливість детально вивчити якісні і кількісні характеристики біологічних проб. При цьому відстань між дрібними частками може становити менше 0,25 мікрометрів. Найпоширеніші на сьогодні мікроскопи:

  • Стерео, що дозволяють створювати 3D зображення.
  • Люмінесцентні, темнопольного і відбивні.
  • Поляризаційні та фазово-контрастні варіанти.

Функціональні можливості

Лабораторні біологічні мікроскопи від інтернет-магазину MED-BIO мають широкий функціонал. Завдяки цьому відкриваються нові можливості при здійсненні лабораторної діагностики. Так, з їх допомогою можна:

  • Багаторазово збільшувати об'єкт конкретного дослідження.
  • Архівувати зображення для подальшої роботи з ними.
  • Переносити візуальну інформацію на екран комп'ютера.
  • Записувати відеоматеріали лабораторного обстеження.
  • Демонструвати процес через проектор для спостерігачів.

Якщо ви займаєтеся медичними, біологічними, хімічними і іншими видами досліджень, то вам просто необхідно замовити лабораторний біомікроскоп в інтернет-магазині MED-BIO. Своє замовлення ви отримаєте в лічені дні. Наше обладнання прослужить вам багато років, не втрачаючи вихідні характеристики і не виходячи з ладу.

Вгору