Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Хірургічне обладнання

Раді вітати вас в розділі нашого сайту «Хірургія». У цій категорії можна купити з доставкою по Україні кисневі концентратори і хірургічні світильники. У нас широкий асортимент пристроїв. Ми ретельно відбираємо виробників, з якими співпрацюємо. Запрошуємо ознайомитися з нашим асортиментом.

Кисневі концентратори купити в Білій Церкві, Києві, Харкові, Львові та інших містах України

Кисневі концентратори — це пристрої, що подають повітря з підвищеним вмістом кисню. Зазвичай вміст кисню в повітрі, що подається концентратором кисню, становить близько 85-95%, в той час, як вміст кисню в атмосферному повітрі становить менш як 21%. Кращі моделі навіть забезпечують понад 90% кисню при ефективності від 0,5 до 5 л / хв.

Крім того, повітря, що подається концентратором кисню, фільтрується і зволожується. Існує два основних типи пристроїв цього типу: стаціонарні концентратори і портативні концентратори. Стаціонарні концентратори кисню тихіше й ефективніше портативних концентраторів, але, на жаль, зазвичай важче. Портативні концентратори можуть харчуватися від різних джерел енергії, таких як акумулятор, автомобільна розетка або мережа 230 В.

Вибір типу необхідного концентратора залежить від способу життя пацієнта. Портативні хаби дозволяють залишатися активним. Стаціонарні концентратори краще працюють в безперервному режимі, і параметри подаючого ними повітря зазвичай краще.

Кисневі концентратори — відмінна альтернатива медичному кисню, доставленого з балона. Вони концентрують кисень в повітрі, тому практично не виснажуються і можуть використовуватися безперервно, поки вони забезпечені електрикою. До того ж вони набагато безпечніше кисневих балонів. Стиснутий кисень в балоні потенційно небезпечний як підсилювач горіння. Рівень шуму, виробленого концентратором, коливається близько 40 дБ, тому він подібний до, наприклад, працюючого холодильника хорошої якості.

Кисневий концентратор — застосування

Пропоновані нами пристрої для кисневої терапії мають широкий спектр застосування, в тому числі:

  • як медичний кисень для пацієнтів з утрудненим диханням (при астмі, ХОЗЛ);
  • як медичний кисень в косметичних салонах для поліпшення шкіри;
  • в якості інгаляційного кисню для людей із серцевою недостатністю;
  • як киснева підтримка для людей з апное уві сні;
  • як кисень для спортсменів.

Кисневі концентратори, підключені до мережі 230 В, виробляють концентрований кисень з навколишнього середовища. Апарати кисневої терапії розраховані на безперервну роботу і працюють без збоїв (при заміні фільтрів). Ми пропонуємо купити кисневі концентратори провідних світових виробників, а також всі необхідні аксесуари до них.

Купити світильники хірургічні ціна на які мінімальна, а якість перевершує всі очікування

В каталозі сайту інтернет-магазину Med-bio на даній сторінці ви можете вибрати і купити світильники хірургічні світлодіодні (LED), і купити світильники хірургічні рефлекторні з доставкою в будь-яке місто нашої країни. Завдяки зручному інтерфейсу нашого сайту в лівій частині сторінки ви можете скористатися фільтрами для зручного і швидкого пошуку потрібного товару.

Світлодіодні лампи з широким спектром застосування

Всі моделі світлодіодних ламп представлених на сайті з відмінними параметрами — мобільні, енергозберігаючі, зручні, а головне, дозволяють ідеально висвітлювати зону лікування не змінюючи колір спостерігаючої частини пацієнта. Медичні лампи, завдяки сучасній світлодіодній технології, мають дуже довгий термін служби. Продукти поставляються кращими виробниками. Всі моделі оснащені сучасною світлодіодною технікою, яка має мінімальне споживання енергії, низьке тепловиділення і практично необмежений термін служби.

Лікувальні лампи призначені для роботи в кабінетах лікарів, процедурних кабінетах, ветеринарних кабінетах, салонах краси і т. д.

Застосування світлодіодних лікувальних ламп: крупний план, постільний огляд, інтенсивна терапія, дерматологічні обстеження, догляд за людьми похилого віку, гінекологія, офтальмологія, ЛОР, малі хірургічні втручання.

Також на даній сторінці сайту нашого магазину можна купити світильник операційний рефлекторний від провідного виробника Біомед. Товар можна вибрати по типу розміщення світильника: пересувний або стельовий, кількості рефлекторів, освітленість, споживана потужність, діаметру рефлектора і блоку.

Ми пропонуємо тільки якісне хірургічне обладнання за мінімальними цінами.

Вгору