Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гематологія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гематологія

Клінічна гематологія — це захоплена, корисна і вимоглива дисципліна. Вона включає вивчення етіології захворювань крові, що впливають на вироблення крові і її компонентів, їх діагностику, лікування, прогноз і профілактику. Гематологія використовує цілісний підхід до клінічної допомоги та охоплює як клінічну, так і лабораторну практику.

Автоматичні гематологічні аналізатори купити які можна на цій сторінці нашого сайту, надають лабораторіям клінічну інтерпретацію лабораторних даних, отриманих із зразків крові і кісткового мозку. Ми вважаємо, що, застосовуючи наші знання, досвід і пристрої які ми продаємо, ми можемо допомогти гематологам — як щодо клінічних можливостей, так і полегшуючи їх роботу, надаючи відмінні аналізатори. Кінцева мета - користь для здоров'я пацієнтів.

Ми є лідерами на українському ринку в своїй галузі з точки зору пошуку постачальників і якості обслуговування. Наші рішення задовольняють потреби будь-якої лабораторії.

Медичні технології

Сьогодні все медичні лабораторії оснащені високотехнологічною технікою, що значно прискорює роботу з біоматеріалами. Одним з такого обладнання є — гематологічний аналізатор.

Гематологічні аналізатори — це пристрої, які дозволяють проводити діагностичні тести в області аналізу крові. Цей тип медичного обладнання може використовуватися для медичного аналізу зразків цільної і капілярної крові. Пристрій може бути:

 • напівавтоматичним;
 • автоматичним.

Автоматичний аналізатор здійснює всі дослідження без участі людини.

Купити автоматичний гематологічний аналізатор з доставкою по Україні на сайті Med-bio

Ми виділяємо гематологічні аналізатори 3-го класу, що дозволяють ідентифікувати 3 групи лейкоцитів (лімфоцити, нейтрофіли, змішані), а також аналізатори 5-го класу, що дозволяють ідентифікувати 5 груп клітин крові організму імунної системи (нейтрофіли, базофіли, еозинофіли, моноцити і лімфоцити).

Аналіз крові — це основна медична процедура, яка використовується в гематології, як в діагностичних, так і в профілактичних цілях (профілактика здоров'я). Добре зроблений аналіз крові, може надати найрізноманітнішу інформацію про здоров'я пацієнта. Результати повинні бути максимально достовірними і точними, тому слід використовувати обладнання з відповідними сертифікатами і з застосуванням сучасних вимірювальних технологій.

Де купити в Білій Церкві гематологічний аналізатор?

Гематологічні аналізатори представлені в каталозі інтернет-магазину Med-bio — це якісне і доступне рішення для лабораторій будь-якого розміру. Від найсучасніших високопродуктивних аналізаторів трьох популяцій до автоматичної лінії з автоматичною машиною для нанесення покриттів — максимальна увага приділяється швидкості, ефективності і простоті обслуговування користувачем для всіх продуктів.

Ми прислухаємося до думки клієнтів і пропонуємо рішення, адаптовані до їх конкретних потреб. Для медичних лабораторій в каталозі підібрана спеціалізована лінійка аналізаторів з високими клінічними можливостями. Ефективні аналізатори скорочують кількість мікроскопічних досліджень, а також дозволяють виводити результати біологічних рідин в компактний аналізатор, допомагаючи знизити витрати.

Усім цим вимогам і очікуванням відповідають аналізатори:

 • BC-5150, Mindray;
 • BC-30S, Mindray;
 • BC-5000, Mindray;
 • ВС-6000, Mindray;
 • BC-20S, Mindray.

Запрошуємо відвідати сайт інтернет-магазину Med-bio, ознайомитися з повним асортиментом і купити автоматичні гематологічні аналізатори ціна на які вас здивує.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору