Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Апарати для діагностики

Купуйте кращі апарати для діагностики на сайті інтернет-магазину Med-bio

Діагностика в медицині

Поставити діагноз пацієнту на підставі симптоматики часто буває неможливо. Цієї інформації недостатньо. У таких випадках виникає необхідність у використанні різного роду діагностичних інструментів і приладів. Для допомоги в постановці діагнозу пацієнту, ми зібрали ряд лікарських препаратів представлених в розділі нашого сайту «Діагностика».

УЗД в медицині

Ультразвук — головний метод візуалізації, який набрав популярності серед лікарів і пацієнтів через швидкість використання, інформативності та нешкідливості випромінювання. Важливою перевагою ультразвуку є те, що дослідження неінвазивне і не впливає на організм, отже його можна проводити потрібну кількість разів без побоювань. Гінекологія, акушерство, внутрішні органи, ортопедія, урологія та кардіологія — типові області безцінного застосування в ультразвукової діагностики. Найпопулярнішими і кращими пристроями є, наприклад, ультразвукові пристрої VINNO.

Купити відповідний апарат для ультразвукової діагностики в місті Біла Церква та інших містах України

Не завжди просто визначитися, яку систему підібрати для УЗД. Перед придбанням нового УЗД апарату потрібно враховувати різні аспекти. Перш за все, варто заздалегідь продумати, які органи і тканини будуть досліджуватися на ультразвуковому апараті, оскільки не кожен ультразвуковий прилад підходить для кожного дослідження. Кількість слотів для датчиків і наявність спеціальних ультразвукових датчиків, таких як вагінальні або лінійні датчики грають тут важливу роль. Крім того, перед покупкою ультразвукового апарату слід подумати, чи буде він використовуватися стаціонарним або, скоріше, мобільним. Для мобільного використання доступні спеціальні пристрої з вбудованою ручкою для перенесення, компактними розмірами і малою вагою. Системи для стаціонарного використання зазвичай поставляються з візком, що підходить для камери.

Порівняння ультразвукових апаратів

Існують різні підходи до порівняння різних ультразвукових пристроїв. Зазвичай порівнюються різні пристрої від одного виробника або еквівалентні пристрої від різних виробників. Багато лікарів враховують при прийнятті рішень такі аспекти, як, наприклад, висока якість зображення, хороший користувальницький інтерфейс, доступність відповідних аксесуарів, підключення пристрою до мережі і, звичайно ж, ціна.

Крім того, додаткові функції, такі як вбудований кольоровий доплер, система архівації фотографій, програмне забезпечення для вимірювання або функція масштабування, можуть надати велику допомогу в прийнятті рішень. Залежно від дисципліни потрібні різні функції. Наприклад, практикуючий ангіолог або кардіолог з більшою ймовірністю вибере ультразвуковий пристрій з вбудованим кольоровим доплером, в той час як надійне програмне забезпечення для вимірювань грає важливу роль в діагностиці внутрішніх органів.

Кілька порад щодо купівлі апарату УЗД

  • Буквено-цифрова клавіатура економить час при введенні даних пацієнта
  • Клавіатури з підсвічуванням полегшують роботу в затемнених приміщеннях
  • Пристрої з декількома лунками для зондів особливо корисні, коли різні тести виконуються послідовно
  • Сполучення клавіш практичні і економлять час на підготовку до ультразвукових досліджень
  • Зверніть увагу на наявність відповідних аксесуарів (додаткових датчиків, що підходять, принтерів, візків для обладнання і т. д.)

Купити ультразвукові апарати для діагностики в інтернет-магазині Med-bio з доставкою по Україні

У категорії «Діагностика» «УЗД апарати» ви знайдете медичні ультразвукові апарати за низькою ціною від провідних виробників. Будь то стаціонарні ультразвукові системи або портативні ультразвукові пристрої — ми пропонуємо широкий вибір пристроїв для самих різних застосувань.

Всі наші ультразвукові пристрої забезпечують хорошу якість зображення і ідеально підходять для використання в кабінеті лікаря. Вам потрібно індивідуальну пропозицію на покупку апарату УЗД або ви шукаєте конкретну модель? Наш відділ обслуговування клієнтів буде радий вам допомогти. Не соромтеся звернутися по консультацію.

Вгору