Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кисневі концентратори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Киснева терапія — лікувальна процедура при хронічній дихальній недостатності. Мета полягає в тому, щоб збільшити концентрацію кисню в альвеолах, що, своєю чергою, користуючись з насичення гемоглобіну киснем і його доставки в тканини, запобігає ацидоз і інші наслідки гіпоксії в організмі.

Кисневі концентратори широко використовуються у людей з серцево-судинною недостатністю, астмою і ХОЗЛ. Їх також використовують хворі на рак. У нашому магазині є безліч моделей кисневих концентраторів і витратних матеріалів, необхідних для правильної роботи кисневих пристроїв. На нові кисневі концентратори поширюється гарантія.

Як працюють кисневі концентратори?

Пропоновані пристрої оснащені спеціальними фільтрами, в яких в процесі стиснення повітря молекули кисню відокремлюються від молекул азоту. Людина, що використовує концентратор кисню, отримує кисень високої концентрації через маску, а азот повертається в навколишнє середовище. Вдихаєме повітря містить 91-95% кисню. Таким чином, існують процеси, які фільтрують атмосферне повітря, видаляють суміші азоту та інших газів, що, в свою чергу, призводить до концентрації кисню разом з його повним очищенням. Кисневі концентратори сьогодні вважаються більш безпечною альтернативою кисневим балонам.

Обладнання для кисневої терапії

Позитивний вплив кисневої терапії на здоров'я пацієнта залежить від тривалості її використання. Регулярне використання кисневих концентраторів покращує оксигенацію внутрішніх органів і, таким чином, покращує психофізичний стан. Він також знижує респіраторний дистрес і уповільнює прогресування хронічних захворювань легенів. Це знижує необхідність і кількість госпіталізацій. Відвідування пульмонолога і складання конкретного плану використання концентратора кисню допоможе вам більш ефективно відновитися, в якому буде вказано, як часто і як довго слід використовувати концентратор кисню.

Поширені запитання

Наша команда проконсультує і допоможе у виборі пристрою. Під час презентації обладнання виникає безліч питань, на які ми даємо відповіді:

  • Що потрібно пам'ятати при використанні кисневого концентратора? Кисень, вироблений концентратором, вимагає зволоження. Моделі представлені в каталозі оснащені зволожувачем, який представляє собою спеціалізовану пляшку з дистильованою водою. Повторне наповнення зволожувача дуже важливо, щоб дихальні шляхи не пересихали. У кожній моделі також є губчастий фільтр, який необхідно очищати. Також важливо, щоб концентратор знаходився в провітрюваному приміщенні.
  • При якій швидкості потоку слід використовувати кисневий концентратор? На це питання найкраще відповість пульмонолог. Звичайне значення становить від 1 до 2 літрів кисню в хвилину. Ці значення змінюються в залежності від різних захворювань і легеневої недостатності.
  • Чи можна використовувати кисневий концентратор вночі? Так. Киснева терапія під час сну дуже ефективна.

Для кого призначений кисневий концентратор? Киснева терапія знижує наслідки кисневої недостатності і дозволяє лікувати в домашніх умовах астму, кістозний фіброз, недостатність кровообігу, фіброз легенів і хронічну обструктивну хворобу легенів.

Де купити кисневий концентратор з доставкою по Україні?

Купити кисневий концентратор в Києві, Харкові, Білій Церкві, Львові та інших містах країни можна як і мікроскопи, узд апарати, хірургічні світильники та інше медичне обладнання, на сайті інтернет-магазину Med-bio. Скориставшись фільтрами в лівій частині сторінки, ви можете вибрати апарат по продуктивності кисню, концентрації кисню, споживаній потужності. Співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками. Ціни на кисневі концентратори мінімальні. Звертайтеся!

Вгору